Nečekejte, až Vás pejsek přeroste!

Nabízíme

Výcvik psů v Praze. Individuální přístup. Rodinná atmosféra. Žádné kotce!

Nabízíme individuální výcvik, tedy 1 cvičitel - 1 pes včetně předání know-how, takže pokud neřešíme zanedbaný problém nebo nějaký zlozvyk, zpravidla zvládneme základní výcvik a výchovu během 5 lekcí! Přesto samozřejmě vítáme dlouhodobou spolupráci. Pokud nemáte čas pejskovi se pravidelně věnovat a nechcete, aby zvládnuté povely rychle zase zapomněl, může po absolvování několika lekcí s majitelem upevňovat výcvik jen s cvičitelem. U nejmenších štěňátek trvá výcviková lekce pouze 45 minut, abychom je nepřetěžovali a nepřešla je chuť cvičit. Výcviková lekce pro větší štěňátka a dospělé psy trvá 1,5 hodiny (90 minut).

Co Vás a Vašeho pejska budeme učit? Jelikož nabízíme kurzy individuální, vždy je možné se přizpůsobit Vašim požadavkům, ale také prostředí, ve kterém se pejsek často pohybuje. Jinou předsavu o výcviku má majitel, který chce mít "jen" spokojeného bezproblémového psa, jinou někdo, kdo se chce věnovat agility nebo canisterapii a jinou potom člověk, který se kvůli uchovnění chystá složit zkoušku vloh (ty se pak samozřejmě také liší plemeno od plemene). Nicméně naprosté základy, které by měl zvládnout úplně každý pes jsou:

Plynulá chůze u nohy na vodítku, volná chůze u nohy bez vodítka, přivolání, sed a odložení (povel "čekej").

Co od nás nečekejte?:) Nikdy jsme se nevěnovali obranám, takže pokud Vám jde vyloženě o "kousání na rukáv", doporučujeme obrátit se na cvičiště zaměřené na tento typ výcviku.

Kontakt: email, telefon: +420 608 308 326

Máme zkušenosti s pejsky všech velikostí a nejrůznějších plemen. Vítáme pochopitelně i čistokrevné voříšky!:)

Pár rad do začátků: